بهترین روش تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران

فهرست

جستجو مقالات
جدیدترین مقالات
پروژه ها
تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران

تخریب و خاکبرداری اصولی ساختمان با خدمات مجموعه‌های معتبر تهران

تخریب اصولی ساختمان و خاکبرداری استاندارد، در تامین سلامت نیروهای انسانی و کاهش هزینه‌های تخریب نقش موثری دارد. رشد ساخت‌وساز در مناطق شمالی تهران، خدمات خاک‌برداری و گودبرداری را به خدماتی پرتقاضا تبدیل کرده است. البته صاحبان املاک و انبوه‌سازان برای افزایش امنیت تخریب و کاهش هزینه‌ها، باید از خدمات مجموعه‌های معتبری استفاده کنند که در انواع روش‌های تخریب و گودبرداری تسلط داشته باشند. بر همین اساس در این مطلب از وب‌سایت تهران پی گستر به انواع روش‌های تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران می‌پردازیم.

انتخاب مجموعه معتبر؛ اولین اصل در تخریب‌ و‌ خاکبرداری‌ ساختمان‌

مجموعه‌های فراوانی در تهران در زمینه خدمات تخریب، گودبرداری و خاکبرداری فعال هستند؛ اما انتخاب بهترین مجموعه مهم‌ترین گام است. انتخاب مجموعه معتبر ضمن کاهش هزینه‌های تخریب و افزایش ایمنی، سرعت فرایند را بیشتر کرده و به انبوه‌سازان برای برنامه‌ریزی بهتر پروژه‌های ساختمانی کمک می‌کند. شما می‌توانید برای آشنایی کامل با فرایند اصولی تخریب، به صفحه تخریب ساختمان در سایت تهران پی گستر سری بزنید.

بر همین اساس مهم‌ترین ویژگی‌های یک مجموعه تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران عبارت‌اند از:

  • پشتیبانی از انواع روش‌های تخریب و گودبرداری متناسب با سازه
  • اخذ مجوزهای رسمی از مراجع مربوطه
  • تسلط کامل به فرایندهای تخریب و گودبرداری
  • تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات
  • تعرفه خدمات متناسب

تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران

انواع خدمات تخریب ساختمان در تهران

رشد ساختمان‌سازی‌های انبوه و نیاز به استفاده از روش‌های مختلف برای تخریب سازه‌ها، مجموعه‌های تهران را به سمت به‌کارگیری جدیدترین روش‌های تخریب سوق داده است. این روش‌ها متناسب با شرایط سازه، تعداد طبقات، تجهیزات در دسترس، بودجه کارفرما و … انتخاب می‌شوند. در ادامه به مهم‌ترین روش‌های تخریب ساختمان‌های می‌پردازیم که مجموعه‌های معتبر از آن‌ها استفاده می‌کنند.

تخریب توسط نیروی انسانی

از رایج‌ترین روش‌ها برای خراب کردن سازه‌های ساختمانی، استفاده از پتانسیل انسانی و به‌کارگیری تعداد زیادی از کارگران در ساختمان است. تخریب توسط نیروی انسانی استانداردهای خاصی را نیاز دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها، احتمال آسیب به کارگران افزایش می‌یابد. تهران پی گستر با شناخت اصول تخریب در شب، واکنش باروری سقف‌ها در زمان تخریب و چگونگی تخریب دیوارهای به‌جامانده بعد از تخریب، اصولی‌ترین فرایند را در این زمینه به کار می‌گیرد.

تخریب با استفاده از باکت بیل مکانیکی

یکی دیگر از روش‌های مهم تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران، استفاده از باکت بیل مکانیکی است. این روش در مواقعی کاربرد دارد که امکان تخریب توسط قیچی نیست و یا تخریب توسط نیروی انسانی زمان زیادی را از پیمانکار می‌گیرد. در این روش بیل مکانیکی می‌تواند ساختمان‌های یک تا 5 طبقه را با کمک باکت کاملا تخریب کند. با توجه به ریسک بالای انجام این روش، بهتر است برای انجام آن، از مجموعه‌های معتبر استفاده کنید. تهران پی گستر در این زمینه خدمات مطمئنی را به شما ارائه می‌دهد.

پیکور؛ وسیله‌ای کاربردی برای تخریب سازه‌ها در شرایط خاص

ابزاری مکانیکی که بر روی انواع سایزهای بیل مکانیکی بسته می‌شود، پیکور نام دارد. کاربرد اصلی این وسیله در معادن و برای تخریب سنگ‌ها است. اما مجموعه‌های معتبر تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران از این وسیله برای تخریب سازه‌های بتنی با سقف‌های تیرچه بلوک، هالوکور، وافل، دال بتن و تخریب فونداسیون ساختمان کمک می‌گیرند. این وسیله با وارد کردن ضربات مختلف به بخشی از سازه‌ها، سرعت عملیات تخریب را افزایش می‌دهد. ‎

تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران

به‌کارگیری فک هیدرولیکی برای تخریب استاندارد ساختمان‌ها

علاوه بر پیکورها، وسایل مکانیکی دیگری نیز وجود دارند که با اتصال به بیل مکانیکی فرایند تخریب سازه را تسهیل می‌کنند. فک هیدرولیکی یکی از این ابزارآلات به‌شمار می‌آید که برای تخریب بتن‌های سخت دیواره‌ها و ستون‌های اصلی کاربردهای فراوانی دارد. استفاده از این ابزارها برای تخریب ساختمان‌ها، به دلیل رشد ساخت‌وساز در تهران بسیار رایج شده است. مجموعه‌های معتبر تهران فک‌های هیدرولیکی را متناسب با سایز بیل مکانیکی در اندازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌دهند.

خاکبرداری‌ اصولی را با مجموعه‌های معتبر تجربه کنید

خاکبرداری فرایندی است که با هدف رفع برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های زمین و برای بهبود وضعیت گودبرداری انجام می‌شود. انبوه‌سازان برای افزایش سرعت کار و جلوگیری از صرف هزینه‌های مازاد، این فرایند را به مجموعه‌هایی می‌سپارند که از بیشترین تجهیزات و بالاترین تخصص برخوردار هستند. تهران پی گستر با پشتیبانی از روش‌های اصولی خاکبرداری، در این زمینه به شما کمک می‌کند.

انواع روش‌های گودبرداری در معتبرترین مجموعه‌های ساختمانی تهران

در کنار روش‌های تخریب، معتبرترین مجموعه‌های تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران با پشتیبانی از انواع روش‌های گودبرداری نوین، خیال کارفرمایان را بابت یک فرایند ایمن و سریع راحت می‌کنند. بر همین اساس مهم‌ترین روش‌های گودبرداری در تهران عبارت‌اند از:

  • روش تاپ داون: ترکیبی از روش‌های اجرایی در کنار محاسبات سازه‌ای است
  • روش سازه نگهبان خرپا: از روش‌های پایدارسازی در گودبرداری‌های نیمه‌عمیق و عمیق که از ریزش ساختمان‌های مجاور جلوگیری می‌کند
  • روش مهار متقابل (استرات): روشی کاربردی برای نگهداری، حفظ دیواره‌های گود، جلوگیری از تغییر جابه‌جایی و ریزش گود به‌شمار می‌رود
  • روش نیلینگ (میخکوبی): سازه‌ نگهبان موقت است که برای جلوگیری از ریزش دیواره گودبرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد

تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران

تهران پی گستر؛ بهترین مجموعه تخریب ساختمان در تهران

در میان مجموعه‌های تخریب و گودبرداری ساختمان‌ها در تهران، تهران پی گستر یک نام معتبر است. مجموعه ما با رویکردی تخصصی به گودبرداری‌های عمیق برای گودبرداری اصولی ساختمان‌های مناطق تهران به‌ویژه بخش‌های شمالی و شمال غربی از جدیدترین متدها استفاده می‌کند. مجموعه ما با تضمین امنیت تخریب سازه و جلوگیری از هزینه‌های مازاد، بالاترین سرعت را در فرایند تخریب ساختمان‌های انبوه دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

سولات متداول

بهترین مجموعه تخریب و خاکبرداری ساختمان در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

تسلط به روش‌های تخریب سازه، تجربه بالا، ارائه انواع روش‌های تخریب و گودبرداری و تعرفه خدمات مناسب از مهم‌ترین ویژگی‌های برترین مجموعه‌های تخریب سازه تهران هستند.

خدمات تخریب ساختمان در تهران شامل چه خدماتی می‌شوند؟

تخریب با استفاده از نیروی انسانی، با کمک باکت بیل مکانیکی، پیکور و فک هیدرولیکی از خدمات تخریب ساختمان در تهران هستند.

مجموعه‌های تخریب تهران برای گودبرداری از چه روشی‌هایی استفاده می‌کنند؟

روش تاپ داون، مهار متقابل، نیلینگ و سازه نگهبان خرپا مهم‌ترین روش‌های خاکبرداری در مجموعه‌های معتبر تهران به‌شمار می‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *