درباره ما

ارائه خدمات خاکبرداری و گودبرداری عمیق شهری

مجموعه ما به تمامی ساختمان سازانی که نیازمند گودبرداری های عمیق هستند کمک میکند که پروژه‌‌شان را در کمترین بازه زمانی و ایمن ترین حالت ممکن به شکلی که حتی یک ریال از سرمایه‌ی انها به خطر نیفتد، به انجام برسانند .
از افتخارات مجموعه ما میتوان اشاره داشت به همکاری با سازندگان به نام و سرمایه گذاران برجسته در حوزه ساخت و انجام عمیق ترین و پیچیده ترین پروژه های استان تهران .که این امر به واسطه ایجاد حس ارامش ، انجام تعهدات بی چون و چرا و سابقه اجرایی بالا و همچنین در اختیار داشتن انواع ماشین آلات کلیدی مورد نیاز محقق شده است تهران پی گستر حافظ زمان، سرمایه و اسودگی شما در مرحله گودبرداری میباشد
با ما دیگر نگران اعماق زیاد و روش های پیچیده نباشید ایده از شما اجرا از ما


درباره شرکت ما

ما دوست داریم به دوستان خود بگوییم که طاقت کنار گذاشتن کامیون های دوران کودکی خود را نداریم، بنابراین آنها را با نسخه های بزرگتر تعویض کردیم. در دنیای ساخت و ساز، گودبرداری مسئولیتی بسیار سنگین‌تر از حفاری زمین است.
ما به عنوان پیمانکاران اصلی و فرعی برای ساختمان سازان بزرگ ،انبوه سازان، سازمان های دولتی، مشاوران و شرکت های مهندسی در سراسر تهران جهت انجام عملیات های خاکی انبوه و گودبرداری های عمیق شهری، مشغول به کار هستیم.
بر خلاف بسیاری از پیمانکاران، ما متخصص در برنامه ریزی و تحویل پروژه های گودبردای در ابعاد و اعماق بالا در پروژه های پیچیده هستیم که به سطح بالاتری از تخصص فنی نیاز دارند.
تیم ما دارای تخصص فنی برای ارزیابی پروژه، تعیین خطرات و فرصت‌ها و به حداکثر رساندن بازده پروژه شما، به طور غریزی است.

تیم هایی که ما به کار گرفته‌ایم مهارت و جسارت خارق‌العاده‌ای دارند، به‌گونه‌ای که با استفاده از مهارت‌های خود در کار با ماشین آلات می‌توانند کارهایی استثنایی ارائه دهند.از تخریب‌های بزرگ به روش های مختلف و گودبرداری‌های فوق عمیق در ابعاد مختلف گرفته تا کارهای بزرگ مهندسی عمران و پروژه‌های زیربنایی، فرودگاه‌ها، جاده‌ها، توسعه‌های تجاری و مسکن همه و همه در حیطه کاری ما است. تخصص نیروهای داخلی ما می‌تواند در هر نوع عملیات خاکی به کار گرفته شود.

 


شهرت ما برای یکپارچگی، نوآوری و بینش مبتنی بر کار با کیفیت بالا، برای پروژه‌های عمیق شهری، شهرداری، بخش‌های فرعی، سایت‌های تجاری، ساختمان‌های صنعتی و پروژه‌های سازمانی است.
سرمایه گذاران در حوزه ساختمان، متخصصان ساخت و ساز و مهندسان مشاور به ما اعتماد دارند تا نتایج با کیفیت را به موقع چه به عنوان پیمانکار عمومی و چه به عنوان متخصص در گودبرداری و خاکبرداری ارائه دهیم.

اگر در مورد استراتژی عملیات گودبرداری خود به کمک نیاز دارید، یا به مجموعه‌ای نیاز دارید که بتوانید به آن اعتماد کنید تا به طور حرفه‌ای کار را ادامه دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید. درباره خدمات ما بیشتر بخوانید

مشتری های ما:
اطلاعات تماس:
توصیه نامه ها:
ویدیو معرفی :
تایم لاین:
استخدام:

خدمات ما عبارتند از
تخریب ساختمان دارای اسکلت فلز، اسکلت بتن، اسکلت ترکیبی، فاقد اسکلت به وسیله ماشین‌آلات مکانیکی اعم از بیل مکانیکی به همراه پاکت، بیل مکانیکی به همرا پیکور، بیل مکانیکی به همراه قیچی(فک هیدرولیکی)، مینی لودر و مینی بیل، نیروی انسانی متخصص.

خاکبرداری درابعاد وسیع و احجام بالا توسط انواع بیل مکانیکی در سایز های مختلف و انواع لودر

گودبرداری‌های عمیق در ابعاد مختلف توسط تجهیزات کامل و مورد نیاز
اجرای انواع روش های خاکبرداری و گودبرداری اعم از
نیلینگی یا میخ کوبی
انواع تاپ دان (ساخت از بالا به پایین) سازه فلزی، سازه بتنی سازه مغز فولادی
سازه نگهبان خرپایی
مهار متقابل ( استرات)
سپر خاکی یا پاشنه خاکی

خاکریزی جهت زیر سازی و جاده سازی

هدف ما این است که تجهیزات مورد نیاز را در صورت نیاز به شما ارائه دهیم و به عنوان پیمانکاران سنگین ساختمانی می دانیم که داشتن تجهیزات مناسب تنها نیمی از کار است ، تهیه به موقع آن در محل بسیار مهم نیست بیشتر از همه، شما به تجهیزات سنگینی نیاز دارید که به خوبی نگهداری و قابل اعتماد باشند
تمامی ناوگان و ماشین الات و تجهیزات ما همگی توسط مکانیک های خودمان در حین کار بررسی و رسیدگی و می شوند، بنابراین ما هر لحظه انهارا پایش میکنیم و می شناسیم و آنها را در حالت اماده باش نگه می داریم و بدون یک لحظه توقف به دلیل خرابی با انها کار میکنیم

تجهیزات سنگین ما از جمله
بیل های مکانیکی در سایز های 20 الی 30 تن
بیل مکانیکی دکل بلند(بوم بلند)
بوم خشک(کرین)
مینی بیل های مکانیکی
مینی لودر
لودر
کامیون ها و کامیونت ها
همگی در حالت اماده باش هستند